| teiube a întrebat:

Buna am si eu o mica problema as vrea atunci can deschid calculatorul sa nu se mai deschida si pagina de messinger si nici sa apar online cum deschid pc-ul cum mi se deschide si mess-ul si ma enerveaza cum sa fac sa nu imi mai apar

Răspuns Câştigător
| AlexCrb a răspuns:

Messenger -> preferences -> General -> debifeaza prima chestie.

| teiube explică (pentru AlexCrb):

Iti multumesc pentru ajutor

| AlexCrb a răspuns (pentru teiube):

Cu placere! happy

4 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Nu ne-ai scris ce sistem de operare are computer-ul pe care îl foloseşti, de aceea presupun că este Windows XP.

Fă aşa:

1). Apasă Start -> Run, scrie msconfig, apasă OK;

2). Alege fişa "Startup" şi DEbifează Yahoo Messenger, ori de câte ori apare;

3). Apasă OK şi reporneşte computer-ul.

Succes!

| flaviu1990 a răspuns:

Dei dai sign aut la yahoo si tot acolo in casuta de la yahoo debifezi casuta in care scrie sign in automatically, asta e tot decci casuta acea nu trebuie bifata, sper ca ti-am fost de ajutor