| Dominator a întrebat:

Am si eu o problema la microfon! Deci sa va spun cum este! Firu de la boxe cel verde merge doar la gaura roz unde trebuie bagat microfonu, dar daca bag firu de la boxe in alta gaura de exemplu in gaura verde unde trebuie bagat nu se aude nimic! Si daca bag microfonu la gaura roz pot vorbi dar nul aud pe cel cu care vorbesc! Deci toate firele merg la gaura roz(de la boxe si microfon)! Cel mai bun raspuns sa primeasca funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu mai faci experimente cu mufe multicolore, sa bagi firul de la boxe in mufa verde si microfonul in mufa roz, sau cel putin sa asociezi culorile mufelor cu cele ale firelor. Asa rezolvi toate problemele.

1 răspuns:
| Dominator explică:

Mersi! astept si alte raspunsuri si voi da funda