| liliana096 a întrebat:

Am si eu o problema... mi -am facut un id noi si nu imi merge mailul. Am primit doar emailul de la yahoo pentru inceput dar alte emailuri nu pot sa primesc si nu stiu de ce.
Am cautat peste tot pe site unde pot sa pun intrebarea aceasta dar nu am gasit. Puteti sa ma ajutati, sa-mi spuneti de ce nu imi merge sau ce pot face in privinta asta?

2 răspunsuri:
| liliana096 explică:

Am intrat pe diferite siteuri si mi-am trimis de acolo emailuri pe care pe vechiul id le primeam.Pe cel nou nu.Si da, dau fundawinking

| IsaBeLLaa a răspuns:

Sigur dar te rog sa dai fundawinking nu primesti emailuri pentru ca nu et ai logat pe site-uribig grin o sa primesti entru tpu.rowinking okayh,, succes