| T13 a întrebat:

Va rog ajutor urgent! Cum sa schimb felul Yahoo Mail-ului?
Am vazut pe net ceva cu,, >optiuni-Switch to All-New...``, dar eu cand dau pe optiuni nu apare decat,, Mail options; Colors; Mail plus; Switch to the Newest yahoo mail`` si atat!

Am intrat azi pe Yahoo Mail si acolo scria,, Yahoo Mail Clasic``. Problema este ca s-a schimbat tipul mailul/interfata singur! Eu nu am umblat la nimic.Am intrat pe alt cont de Yahoo Mail de-al meu si acolo scria doar,, Yahoo Mail`` si era la fel cum era celalalt cont inainte sa se schimbe singur.

Totusi cred ca mi-a fost spart mailul deoarece am gasit in inbox mesaje la care scria, in rubrica,, from``, emailul meu(deci mi-am trimis singur emailuri).

Acuma nu-mi trebuie decat sa stiu cum sa dau inapoi pe celalalt tip de mail(,, Yahoo Mail``)pentru ca la tipul asta de mail(Yahoo Mail Clasic) nu-mi place interfata. Poate stiti si cine ar fi putut sa-mi fi spart mailul(poate e un tip care a mai facut asta si la altii).

In caz ca ma puteti ajuta: In mesajele pe care mi le-am trimis singur(2 la numar)scrie:

1.,, http://keventus.com/images/ayahoo.html``

2.,, Protect your computer with new antivirus program! You’ll be delighted! http://indianpastryhouse.com/indexwww14.php?jhshowtopic= aahju ``

Eu nu am intrat pe adrese si nu recomand asta, pentru ca s-ar putea sa fie siteuri/produse virusate.

2 răspunsuri:
| mihneatzu a răspuns:

Intra pe mail si o sa vezi sus ceva cu o optiune.Sus de tot in mijloc!

| Terminator121 a răspuns:

Sterge email-ul si parola adica tot contul si fa altul te inv si facebook