| Raluca2814994 a întrebat:

am si eu o problema, nu imi apar mailu-rile cand primesc, mi-am trimis mail dupa alt ID si tot nu apar in Inbox nici in spam nici Draft, pe nicaieri.
Practic id-ul este nou si de cand il am nu am primit niciodata nici un mail si multi mi-au spus ca a trimis mail la adresa mea.
Cunoaste cineva rezolvarea acestei probleme?
Ofer Fundita si multe multumiri din partea mea.

Ma refer la yahoo messenger!

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Nu-s de meserie, dar asigura-te ca ai trecut prin toti pasii pentru crearea si activarea adresei de e-mail. Cred ca despre asta zici, casuta de mail!
Eu am o adresa de yahoo dar nu mai pot intra in ea, imi cere autentificarea cu numar de telefon si eu nu mai am acel SIM, folosesc doar messenger-ul.