| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu cum sa fac sa blochez o adresa de email pentru a nu mai putea primi mail-uri sau spam-uri de la acel contact. Mentionez ca am dat ignore acelui contact pe yahoo messenger, dar am primit un spam din partea acelui id, dar cu "@rdslink.ro". Ma puteti ajuta? Ofer funda garantat pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai ti-a trimis un mail, spam de pe alta adresa deci asta nu prea ai cum sa blochezi decat dupa ce vezi adresa respectiva.De blocat intri pe mail si la setari - spam ai acolo Blocked Email Addresses, acolo introduci adresa de mail ce o vrei blocata si gata.Bafta!