| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.Numai pot posta raspunsurile pe site[TPU] deoarece imi spune sa confirm adresa de mail si sa dau click pentru a`mi trimite confirmarea, insa cand verific mail`ul nu`mi apare nimic.Stie cineva ce as putea face? Multumesc! :]

Răspuns Câştigător
| Beibii a răspuns:

Pai trebuie sa fie la Spam
si in primul rand trebuie sa coincida adresa ta de mess cu cea care ai scris-o la inregistrarea TPU. daca nu reusesti totusi, da-mi add: hidesmille si iti explic :*, fundita?batting eyelasheslove struck

2 răspunsuri:
| MeGhosta a răspuns:

Cauta la spam tongue

| phineass a răspuns:

Apesi de mai multe ori sa se retrimia mailul de confirmare si astepti asa mi s-a intamplat si mie si mailul a venit dupa 2 zilestraight face dar am apasat de foaaaarte multe ori pentru retrimitere