| AlexSarariu a întrebat:

Am si eu o problema un mouse hama urage: http://www.altex.ro/mouse-optic-hama-urage-cu-fir-usb-24 00dpi-negru
Acesta este modelul.
Il am cam din februarie prin aprilie a inceput sa faca fite, dau un click face dublu click dau dublu click face de 4 ori click, as vrea sa il repar dar nu stiu ce are si nici nu stiu cum. Imi puteti spune va rog frumos din ce cauza face asa si cum il pot repara? Dau funda, va rog frumos din toata inima e prea frumos ca sa il tin degeaba.

1 răspuns:
| Roberto5678 a răspuns:

Auzi apasa autofire si sa nu-l mai apesi da ca eu am un mouse la fel i cand am apasat autofire facea fite dar apasal doar odata happy