| Lois1nu a întrebat:

Am si eu un laptop nou caruia i-am pus parola si s-a blocat. Are windows 7. Cum schimb si eu windows-ul tot cu 7 de pe CD?

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Salut, bagi cd-ul in unitatea cd-rom si cand dai power la calculator apesi F11 sau F12 ca sa iti apara optiunea de selectie pentru bootare dupa care selectezi sa iti booteze de pe cd si mai departe urmezi pasii de instalare. Sau, intri in bios cu F1 sau F2 si selectezi ordinea de boot in care cd-romul sa fie primul. Bafta!