| DenysXp a întrebat:

Buna TPU am si eu un Lg Shine KE970 si as vrea sa stiu si eu de ce nu imi vede cardurile de memorie Micro SD am avut unele carduri care imi mergeau poate trebuie driver pe card? sau...

1 răspuns:
| victor11 a răspuns:

Si eu am avut LG shine.acum nu iti vede niciun card sau numai unele carduri? mai demult al avut alt telefon slide si mi s-a dus pe rand cititorul de carduri, unele taste, camera foto.
Era de la o foita subtire de cabluri din telefon care se indoaie si dezdoaie la fiecare glisare de ecran in sus; foita aia s-a rupt.