| Puma123 a întrebat:

Am si eu un PC mai slabut si vreau sa-l "Upgradez". Adica sa-i pun o placa ram Memorie HyperX FURY Blue 4GB, DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V

Si o placa video Placa video ASUS GeForce 210 silent TurboCache 1GB DDR3 low profile

Le pot pune pe PC meu?

Pentium 4 CPU 3.00 GHz 2.99 GHz 1.50 GB Ram Psyhical Adress Extension. Eu nu prea cred ca merge. daca stiti voi. Daca mai trebuie ceva...

FUNDA!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu, nu merge. Nu da banii aiurea. Strange bani si cumpara un pc nou.