| Diushh a întrebat:

Buna TPU...Am si o intrebare. De ce nu am primit nici un mail de cand am adresa? Trebuia sa primesc multe mailuri de la diferite jocuri. Dar nu am primit. Ajutor! FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| isaisaisaisaisaisa a răspuns:

Buna!
Asa mi s-a intamplat si mie, uitate in Spham sau Trash si le voi gazi acolo! Succes! Fundita? :*

3 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy
Sau ai specificat adresa gresita sau verifica folderul SPAM.
De asemenea nu toate jocurile au newslettere happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate ai facut jocurile pe alta adresa si nu-ti apare pe adresa acre o ai acum.Trebuie sa intri pe messul cu care ai facut jocurile.Acolo vei fi instiintat ca ai email-uri.

| DanutRonaldo a răspuns:

Pai intra pe mail... ca si mie mi-a facut am intrat pe mail si aveam vreo 400 de mesaje :O daca nu merge intrra la mine si zii ce are si mai vb