| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Mi-am facut cont undeva si eu pe mail nu primesc mail de confirmare, am retrimis am verificat daca am scris corect si nu era nici o problema, am incercat sa imi fac cont de facebook pe adresa de mail noua si tot nu am primit mail de confirmare... am tot incercat pur si simplu nu pot primi mailuri si nu stiu de ce... singurul mail pe care l-am primit pana acum a fost acela de inceput de la yahoo. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Natsuame a răspuns:

Am aceeasi problema, vine careva cu raspunsuri?

1 răspuns:
| Natsuame a răspuns:

Mi-am facut si eu cont nou pe Yahoo, si nu primesc mailuri de confirmare de pe alte site-uri pe acel cont