| XxAnonimuXx a întrebat:

Buna TPU am un cd cu windows xp scos de pe internet free si mi-am pus windos-u pe calcuulator cand instalez google chrome scriu ceva la search mi se incarca tare greu da nu se blocheaza la mozila firefox imi merge usor windows-u e de vina

Răspuns Câştigător
| VeldroN a răspuns:

Windows xp este un rahat. Daca nu stiai nu merge bine pe net si la jocuri lasa de dorit desi se spune ca e profesional(pe dracul) sa stii ca cel mai bun este windows 7. Windows-ul tau XP este de vina.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Am luat nota de experienta ta nefericita.