| niceIONUTZ12 a întrebat:

am un iphone 6 si cand ma uit la pe net la filme/serialea mi se stinge ecranul singur (nu tot timpul, uneori mai sta si aprins tot filmul), va rog sa imi spuneti de la ce este aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Folosesti browser (Safari, Chrome) cand te uiti la filme sau aplicatii?
De obicei daca te uiti din aplicatii trebuie sa astepti un update de la respectivii.
De cand iti face asta? Dintotdeauna sau?

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Poate telefonul este setat sa se blocheze (inchida ecranul) dupa cateva minute.
Intra si verifica in setari-> Ecran si Luminozitate.

| niceIONUTZ12 explică (pentru DiamondEyes):

El are auto blocarea dar de ce se stinge in timpul ce ruleaza filmul si nu sunt pe night shift.

| DiamondEyes a răspuns (pentru niceIONUTZ12):

Folosesti browser (Safari, Chrome) cand te uiti la filme sau aplicatii?
De obicei daca te uiti din aplicatii trebuie sa astepti un update de la respectivii.
De cand iti face asta? Dintotdeauna sau?