| Jonas_1797 a întrebat:

TPU, am un IPhone A55, si nu imi merge, adica:cand vreau sa il aprind si este descarcat, il incarc, pana ce imi arata pe incarcator baterie full, si apoi cand vreau sa il aprind nu mi se aprinde numai cand vrea el, si cand mai vrea el din cand in cand, mi se aprinde pentru cca.3-4 minute si mi se stinge la loc, si apoi iarasi numai se aprinde, si nu mi se descarca bateria. CE sa fac
HELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLP DAU FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| denisaa_3658 a răspuns:

Nu te speria... poate incarcatorul e devina...sau bateria.straight face|
daca nu...reparal straight face ai grija. iphon`urile sunt pretenttioasE:*
incearca alt incarcator.sau baterie.straight face mai sigur incarcatorr

2 răspunsuri:
| deathproof a răspuns:

Iphone? a55? poate Siemens A55 happy

| micutza2007 a răspuns:

Tine apasat mai mult pe bunton