| Omgunstoppable a întrebat:

Am un ipod touch 3g, la care nu ii poti face update mai mult de ios 5.1.1 si aplicatia "Facebook" poate fi descarcata doar pe ios 6.0 sau mai mult. Imi poate spune cineva daca si cum pot face rost de aplicatie? Dau funda + vot la 20 intrebari.

3 răspunsuri:
| PopaAlex95 a răspuns:

Se poate instala ultima versiune a aplicatiei, compatibila cu versiunea iOS pe care o ai instalat. Mai multe detalii sunt aici: http://itutorial.ro/......alele-lor/

| Omgunstoppable explică (pentru PopaAlex95):

Salut. Aceea e doar o stire, nu ma ajuta sa descarsc aplicatia.

| PopaAlex95 a răspuns (pentru Omgunstoppable):

In cadrul acelei stiri se spune clar ce trebuie sa faci. Adica sa accesezi App Store si dai descarcare pe orice aplicatie doresti, iar daca ea nu este compatibila in versiunea actuala cu versiunea iOS pe care o ai instalata pe dispozitiv, ti se va propune sa descarci o versiune anterioara. Totusi este posibil ca aplicatia pe care doresti sa o descarci sa nu fi fost compatibila cu versiunea iOS pe care o ai instalata. Citeste stirea pentru mai multe...