| BellaLoveEnglish a întrebat:

Bună TPU !
Am un joc mai vechi,pe care îl jucam când eram mică și nu l-am mai jucat de ceva vreme.Și l-am mai jucat de multe ori și nu m-am mai săturat niciodată.Îl am în calculator de atunci și acum când vreau să intru în el,îmi spune așa: " This game needs DirectX 8 and a Direct 3D hardware accelerated video card with at least 8Mb RAM " .
Nu mi-am schimbat calculatorul,e tot același și nu înțeleg de ce are nevoie.Nu cred că (,) cauza este faptul că nu m-am mai jucat de mult.L-am mai ținut eu așa,s-a șters odată și l-am băgat din nou în calculator și a mers,acum nu știu ce are.
Îl mai pot face să meargă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza directx 8 si vezi setarile de la placa grafica, s-ar putea sa il fii modificat din bios sa foloseasca mai putin de 8mb of ram, desi mi se pare destul de putin probabil sa fie asa, eventual reinstalezi jocul happy