| RazvanNT a întrebat:

Am o problema,eu nu prea am noroc,dar ce mi s- a intamplat acum e intrece pe toate, am 12 ani, sunt gamer si aveam un i3 cu 4 gb ram si un hardware de 500, acum o saptamana tata mi-a luat cu calculator cu i5 de ultima generatie 2 gb ram si un hardware de 250, am schimbat alea din calculatorul vechi cu cel nou si calculatorul pe care il am acum are i5 ultima generatie 6 gb ram si un hardware de 500, acum 5 minute mi-am instalat csgo-ul de pe contul meu de steam si am facut aceleasi setari cu care jucam si pe calculatorul vechi si surpriza imi mergea cu 20 fps-uri si pe cel vechi imi mergea cu 80 fps.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai de asta iti merge greu. Placile integrate sunt prea slabe pentru majoritatea jocurilor.

| RazvanNT explică (pentru Wr3nch):

Am aflat deja, dar multumesc ca ai raspuns.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai transferat/instalat corect si placa video?

| RazvanNT explică (pentru Wr3nch):

Am placa integrata.