| RockerChick a întrebat:

Buna TPU am un laptop ACER si mi-am reinstalat windows-ul iar acum la camera web ma vad cu susul in jos.Am cautat setari prin panoul de comanda dar nu am gasit nimic. Spuneti-mi ce ar trebui sa fac sau daca trebuie sa descarc vreun program care este acela?

Răspuns Câştigător
| ionut2424 a răspuns:

Queen-soft.blogspot.com/2011/07/rezolvare-imagine-inversata-webcam.html sper ca am fost de ajutor

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Camera Web trebuie sa aiba un soft insotitor si undeva trebuie sa existe ceva cu "vertical mirror flip" sau ceva asemanator.

| Crytek6 a răspuns:

Instalezi driver-ul de la webcam? Ar fi o idee buna... cred... thinking