| Rony23 a întrebat:

am un laptop Dell N5110, si vreau sa stiu de ce nu il pot conecta la televizor (tv cu tub cu mufe RCA), am cumparat un cablu http://s17.postimage.org/gtjc46bq5/RCA_hd_cable_technopi rate_co_cc.jpg e ceva de genu hdmi to rca, conectez mufa la hdmi de la laptop apoi cele 3 cabluri rca la televizor, dar cand il conectez la tv nu se intampla nimic, sunt niste setari pe undeva sau e un program anume?

1 răspuns:
| HyenaV2 a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza televizorului care nu suporta PC-ul in timp real. sau laptopul nu poate instala cablul.