| Kesha1428 a întrebat:

Am un laptop DY(gri) nou.Si cand il deschid imi apare o imagine alba cu dungi colorate apoi se face ecranul negru. Ce sa aiba? Am bagat niste CD-uri de la un coleg, probabil sa fii avut ele ceva? Daca se poate remedia problema laptopului spuneti-mi cum. Funda+vot!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate ai luat vreun virus ceva, sau cine stie.Nu e neaparat vina ta. INcearca sa reinstalezi windows-ul daca stii cum/daca ai windows si nu o sa-ti mai dea eroarea aceea.

| djrobby a răspuns:

Nu am mai auzit de ce zici tu, dar cred ca trebuie reinstalat windowsul! si ai grija ce cd/dvd-uri mai bagi in el!