| Nikcoletta a întrebat:

Am o problema cu telefonul Huawei, am vrut să intru pe o aplicație dar s-a blocat i-am scos bateria şi am pus-o din nou dar acum nu se mai aprinde.
L-am lăsat la încarcat dar nu s-a aprins am apăsat lung pe buton dar nimic, i-am pus cablu şi l-am conectat pe laptop dar nu îl citeşte.
Ce sa fac? Să ii cumpăr alta baterie? Sau s-a stricat din cauza aplicațiilor?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ii poti scoate bateria probabil e un telefon antic, si a cedat fie bateria, fie telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca faptul ca nu se deschide nu are nici o legatura cu faptul ca aplicatia aia nu a mers.
Deci ramane problema cum ai umblat la baterie si cum ai pus-o inapoi.
Exista posibilitatea ca bateria sa se fi tinut la limita sa nu se strice si in momentul in care tu ai scos-o nu mai ai sanse sa o deschizi, sau pur si simplu modul in care ai umblat cu ea si n-ai pus-o cum trebuie inapoi.