| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am un lg kp502 l-am conectat la pc si am vrut sa imi pun jocuri am dat pe java aplication si am selectat jocul acolo apare ca vrea sa se incarce dar ii 0% si imi da eroare si pe calc si pe telefon pe telefon imi scrie conflict cu jocuri si aplicati ce inseamna asta ce as putea face? fundita

Răspuns Câştigător
| Doloresidk a răspuns:

Eu am LG kp501, dar e aproape la fel. Mie cand imi da eroare adica: conflict cu..., intru in meniul acela, apoi il inchid, dupa care merge. Incearca asa...Bafta!

10 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Uite descarca jocuri, teme, imagini special pentru tel tau de aici:
http://www.mobileheart.com/cell-phone-games/1902-LG-KP502-Cookie-Games.aspx si in dreapta telefonului scrie games software etc si alegi de acolo. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miau fost de ajutor amandoua va multumesc dar funda eu dau lui michelle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E destul de complicat
iti apare asta pentru ca tel e in funt in acel folder de preferabil e cand iti spune asta sa intri acolo si sa iesi si apoi poti incerca din nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de bagat ati bagat suportul pentru usb? ala nu vine pe CD de instalare al telefonului trebuie sa luati de pe net o aplicatie de pe site-ul LG altfel va face figuri...si eu am un kp502 si mere brici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie sa iesi din jocuri si aplicati si sa lasi telu pe desktop ca sat-i mearga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie dar trebuie sa il stingi si sa il prinzi iar

| CrazyJoker a răspuns:

Pai apesi pe butonul din mijloc sh dai inchidere globalatongue

| aliniacob a răspuns:

Salutare am un LG kp 502 il conectez la pc dar apas sa ii adaug jocuri si nimic nici o reactiie

| Stefanuc_Alexandru_1989 a răspuns:

Vezi ca depinde si de joc
laughing

| sumiboy a răspuns:

Deschide jocuri si aplicatii si intra in jocuri si apoi iesi fereastra dupa fereastra