| iamaprincess a întrebat:

Am un Lg KP502 si azi am vrut sa descarc niste poze din mobil in pc, am conectat cablul USB, am instalat driver-ul, am intat in LG PC suite de pe desktop si am dat la continut, dar mi-a aparut pe mobil : Nu se poate executa. conflict cu keylock menu. Ce inseamna asta? Ce trebuie sa fac?
Multumesc![funda]

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Iti intra cumva in conflict cu aplicatia de pe telefon care asigura blocarea tastelor, inceasca sa dezactivezi functia respectiva, macar temporar pana-ti faci treaba. Succes!

3 răspunsuri:
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Inseamna ca nu ai inchis ceva bine...sau nu stiu cum sa-ti explic laughing
dai pe butonul din mijloc si dupa aia dai pe sageata aia...os a`ti apara acasa, meniu superior si inca ceva...dai pe acel ceva si inchidel incet cu incet, adica nu da pe butonul rosu

sper ca ai inteles happy

si eu am avut aceasta problemahee hee

trimite`mi un mesaj daca nu ai inteleswinking

| Rullz_9348 a răspuns:

Inainte sa conectezi la PC apesi pe butonul din centru si dai inchidere globala.

| bebedoolse a răspuns:

Inchizi si repornesti tel... mi s`a int si mie.