| cotan a întrebat:

Am un modem Huawei HG655b cu functia wirelass de la Romtelecom.Cand ma conectez la la internet prin wirelasss nu prinde semnal doar vreo 2, 3 metrii semnalul (obstacolul fiind doar un perete de voioaga), am un prieten care are modem identic cu al meu si de la care si vecinii au internet cand isi porneste wirelass-ul! >>>HELP? dau funda pentru un raspuns care imi va fi de folos.

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde si de pc/laptop/tableta/telefon pe care il ai happysi eu am la fel si laptopul imi merge se pare si prin 2 pereti si la laptop prinde bine la telefon cam slab 1 linie...

1 răspuns:
| peste2009 a răspuns:

Nici eu nu am semnal la modem dar nu stiu dc