| Daaanciu a întrebat:

am un Nokia e71 si mi-am activat extraoptiunea pe cosmote cu 3000min/sms, 75min/sms nat. si 75mb internet. nu merg pentru telefonul meu setarile automate pentru internet. ma poate ajuta cineva cu informatii cum sa le fac manual?

1 răspuns:
| motherfucker a răspuns:

Era un numar de telefon la care trimiteai un sms gol si iti trimiteau ei setarile automate care merg sigur. 1444 parca. Vezi pe net... ca iti zice numarul exact dar parca asta era.