| JoeJude2013 a întrebat:

Am si eu un Allview Simply S5, sunt pe Cosmote si vreau sa imi pun setarile pentru internet, am incercat sa fac setarile automate dar imi spune ca nu este posibil la acest telefon.Ma poate ajuta cineva sa-mi fac setarile manual?

2 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Intra pe pagina de cosmote si fa-ti setarile da acolo.

| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Depinde ce optiune de date ai : connect mobile, webn`ok. etc. Tu suna la 1234 si scrie in timpul apelului 1130 ca sa intri in legatura cu servicii clienti. Le spui ce sertarul trebuie sa faci, iar ei iti vor cere modelul telefonului si adresa de e mail unde ti le vor trimite. Cand sosesc seturile pe e mail urmezi pasii si gata. :**