| anonim_4396 a întrebat:

Am un notebook ACER ONE cu Windows 7 Starter licentiat. Vreau sa descarc de pe internet un Windows 7 Starter pentru a il instala pe notebook. Vreau sa il pun pe stick deoarece nu are unitate optica.
Vreau sa ma ajutati cu: Un site de unde pot descarca Windowsul si un tutorial cum sa il pun pe un stick bootabil, si cum sa il instalez. FUNDA + VOT!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu pot sa-ti spun de unde sa iei Windows 7 ca este ilegal. Pot sa-ti dau un link cu instalarea lui pe stick: http://www.go4it.ro/......e-5283031/