| Adryan28 a întrebat:

Imi spuneti si mie un program cu care sa fac un stick usb bootabil cu un windows? Adica: eu mi-am luat un hard de 320 Gb si vreau sa instalez un windows 7 de pe stick si nu de pe cd. Si mai exact dupa ce am bagat hardul asta si deschid calculatorul as vrea sa instalez windowsul de pe stick. Dar acest stick vreau sa fie bootabil ca sa pot instala windowsul. Daca exista vreun program va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| elenutza27 a răspuns:

Programul se numeste WinToFlash, daca nu sti cum se foloseste uita-te aici: http://bit.ly/bXlgYE

1 răspuns:
| ovidiuionita a răspuns:

Salut.
Pentru asta, ai nevoie de o imagine cu Windows 7 (.iso) si de utilitarul gratuit WinToFlash pe care-l poti descarca de pe siteul oficial wintoflash.com.
Va face programelul singur ce ai tu nevoie.

O zi buna.