| BiscuiteAlexandra a întrebat:

Am un QuickCam v11.8 si vreau sa stiu daca se poate instala la Windows 7. Cand pun cd-ul de instalare da o eroare.Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Http://www.logitech.com/en-gb/support/webcams, cauta-ti camera din lista selectezi sistemul de operare si arhitectura o ai la sistemul de operare.S-ar putea sa ai x64 de aceea iti da o eroare.

| Decebalul a răspuns:

Mie mi-a mers! Vezi poate ca ai facut ceva gresit, si daca nu te pricepi cheama pe cineva care se pricepe!winking