| NinaaAlee a întrebat:

TPU! Am un Samsung Galaxy S3 GT-I9300 si nu imi "citeste" usb-ul. Am descarcat si programul Kies si tot nu am reusit sa rezolv problema.
Ce ar trebui sa fac?
Dau funda, multumesc!

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce windows ai pe pc? Si mai important, e piratat sau nu?

| NinaaAlee explică (pentru sltlp):

Windows 7 Ultimate, nu stiu daca e piratat.

| sltlp a răspuns (pentru NinaaAlee):

E clar piratat ca iti garantez eu ca nu ai dat tu banii pe http://www.emag.ro/......NQ57BBBM/.
Si fiind piratat, ai aflat raspunsul. E instalat prost si nu ii da voie telefonului cel mai probabil(asa e in 90% din cazurile in care telefoanele nu sunt detectate, si 10% cel mult is cazuri cu defecte hardware).

| NinaaAlee explică (pentru sltlp):

Sa inteleg ca nu am cum sa rezolv chestia asta? straight face

| NinaaAlee explică (pentru sltlp):

E totusi ceva. Multumesc! :*

| mihai69 a răspuns:

Ce înțelegi prin „nu îmi citește USB-ul"?!?

| NinaaAlee explică (pentru mihai69):

Nu merge.

| mihai69 a răspuns (pentru NinaaAlee):

Ce anume nu merge?

| piratuu a răspuns:

Incearca sa-ti updatezi sistemul de operare sau i-ati un cablu OTG.