| Smekerul_Ionut_1973 a întrebat:

Buna TPU...
Am si eu o problema : De curand mi-am luat o tableta Samsung galaxy tab 2 7.0 P3110 si am incercat sa o conectez cu cablul de date la PC. dar nu mi-o citea asa ca am incercat pe LapTop iar acesta mi-o citea asa ca am cautat niste raspunsuri pe internet si am descarcat KIES. Am conectat tableta la pc iar in kies mi-a aparut ca aparatul se incarca dar asa a ramas nu la citit asa ca am incercat iar pe LapTop cu Kies si mi l-a citit. Dar azi m-am trezit ca nu m-il mai citeste nici LapTop-ul nici in Kies.
Va rog ajutati-ma cine a mai trecut prin asta sau stie cum pot sa rezolv...

1 răspuns:
| FunlandCompany a răspuns:

Ar fi o idee sa cumperi alt usb, sau sa duci tableta la reparat, si eventual sa iti cumperi un slot USB.