| Petrica123 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3, si nu stiu in zona de unde sa prind intrenet.
Eu la PC-ul meu am internet de la NovaSat,Gura Humorului,Suceava.
Aia de la Nova Sat, mi-au dat un modem. Pot prinde de pe modemul ala intrenet wireless pentru telefonul mobil?

Fundaaa!

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Daca este prevazut cu wireless poti vedea pe fata lui sub un led, wlan, acela este un router wireless, un simplu modem nu are wireless. Poti cere sa-l schimbe.

| Petrica123 explică (pentru Iwao):

Si imi vor cere ceva taxe?

| Gabry01 a răspuns:

Iti trebuie router wireless, dupa cum spune si @lwao un simplu modem nu are wirelles