| Kickstart a întrebat:

am un Samsung Galaxy S4 mini si pe internet zice ca am termometru la el si barometru. Pentru S4 ai aplicatia SHealth de cand il cumperi, pe S4 mini trebuie sa ti-o instalezi tu dar nu este la fel aplicatia si nu gasesc alta aplicatie care sa imi utilizeze termometru si barometru. Stiti voi o aplicatie sau ceva?

2 răspunsuri:
| Cooooooooooooooooooooooooooool a răspuns:

Cum sa fie diferita aplicatia daca e aceeasi? :O :O :O rolling on the floor

| Kickstart explică (pentru Cooooooooooooooooooooooooooool):

Asa simplu, m-am uitat la ceva tutorial facut pe un S4 si la mine nu ii la fel la meniu. Imi lipseste o rubrica