| Peter28 a întrebat:

Am un Samsung Star 3. Si am in memoria telefonului un ton de apel care nu il pot sterge. Cand vreau sa il sterg imi spune ca mai este folosit de un profil (de sunet) si daca vreau sa resetez acel profil, sau ceva de genul. Si cand dau "Ok", se restarteaza singur (adica se inchide si se aprinde iarasi). Oare cum as putea sa il sterg, pentru ca imi ocupa multa memorie?

4 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Cam cata memorie poate sa iti ocupe un ton de apel?! Din cate stiu eu telefonul ala are suport de card.

| Peter28 explică (pentru charleslouboutin):

Este o melodie de vreo 8 MB pusa de mine pe telefon pentru ton de apel. Si daca vreau sa pun o melodie de pe card ca ton de apel, trebuie sa o transfer in memoria telefonului.

| lapadatgeorge a răspuns:

Daca este preinstalat, nu il poti sterge, pe cand daca l-ai instalat tu, s-ar putea sa fie o eroare de sistem...

PS: Schimba melodiile de la alarme, apeluri etc, astfel incat sa nu fie acela!winking

| Peter28 explică (pentru lapadatgeorge):

Am incercat sa le schimb de la toate profilele dar tot nu merge.