| oaldysefu1 a întrebat:

Buna TPU.Am un smartphone prestigio multiphone 4300 duo.dar nu stiu cum trebuie mutate aplicatiile pe cardul extern.am vazut tot felul de videoclipuri pe youtube cum ca se poate face si fara root de pe linkul android.developrers dar tot nu stiu cum se face. Ajutati-ma.Dar nu cu programul app2sd ca programul acela nu il pune pe memoria externa il pune tot in memoria telefonului.

2 răspunsuri:
| TEDYTED a răspuns:

Setari-gestionare aplicatii-aplicatia- in stanga telefon in dreapta card. Sper ca ti-am fost de folos.

| Dan_Radulescu_1998 a răspuns:

Alegi melodia intri in optiuni si o puti pe card...