| Anonima15243 a întrebat:

Hei kiss
Daca demontez cardul SD, aplicatiile, melodiile si pozele care sunt mutate pe el se vor sterge sau se vor muta in memoria interna a telefonului?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sa il demontezi laughing e bun si asa rau demontare,deci tu nu scoti cardul ala il demontezi laughing asta e, demonteaza fara probleme, informatiile vor ramane pe card, dar nu se vor transfera in telefon, decat daca faci tu operatia asta si daca memoria telefonului poate stoca toate informatiile de pe card, adica daca memoria telefonului este suficient de mare.Deci muti inainte sa demontezi ceva pe teelfon, dupa demomntezi si ai informatiile in 2 locuri, in telefon si in partea demontata laughing

| Anonima15243 explică (pentru relian):

Voiam sa zic in loc de "demontez" "dezactivez". Nu stiu ce mi-a venit sa zic "demontez" rolling on the floor)

| Iosua2001 a răspuns:

Dacă ii dai formatare se vor șterge.