| AleXu224 a întrebat:

Am si eu un telefon Alcatel Pasasadena si am vrut sa inztalez skype pe el dar cand vreau sa intru in skype imi zice ca nu poate executa sau ceva de genul... cine ma poate ajuta dar mai intai sa dau un detaliu : Lam luat de pe Google Play dirext dupe telefon

4 răspunsuri:
| crazyfun a răspuns:

Elibereaza din memorie si reintaleaza-l...

daca nu ai camera frontala nu o sa iti meargastraight face

| AleXu224 explică (pentru crazyfun):

Memorie libera am dar sa incerc sal reinstalez nu am incercat dar cand il instalam imi zicea ceva ca s-ar putea sa nu mearga...

| Petreus_Aura_1975 a răspuns:

In primul rand pe android trebuie instalate o gramada de chesti ca sa vezi persoana si sa o auzi nu stiu acestea

| AleXu224 explică (pentru Petreus_Aura_1975):

Am android ai aplicatiile.imi merg bine nu am habar dc nu merge