| T3JS a întrebat:

Salut, am o problema cu card reader-ul de la aparatul digital. Cand il conectez la calculator, imi apare "The USB Mass Storage device is a HI-Speed usb device and will function at a reduced speed when plugged into a non-Hi-Speed port", si nu pot sa intru sa vad pozele. FUNDA!

1 răspuns:
| CorNNeL a răspuns:

Buna, pai din cate am inteles eu sunt 3 variante 1=e virusat[dai scanare de preferat ESET smart security e extraordinar de bun] 2= e protejat cardul[este in stanga jos un buton unlook] 3=PC-ul tau nu are driverul pentru card instalat BFT