| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon groaznic de rau la care ii cade butonul de pornire (stiu, e ciudat laughing o cazut de la inaltime si butonul era lipit de capac) la care bateria nu tine nici o zi. Vreau sa imi conving parintii sa imi cumpere unul nou dar nu stiu cum. M-am gandit la un Microsoft Lumia 435. Nu stie cineva o metoda sa ii conving? Am incercat si au zis replica lor antica "La ce iti trebuie telefon nou? Ii pentru vorbit, poti vorbi si de pe asta"... Colegii ma stresau cu "ce telefon naspet ai" si nu stiu ce... Ce sa fac? Imi puteti da idei, poate un abonament mai ieftin sau ceva? Multumesc anticipat si dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| Kenwill a răspuns:

Pai gaseste unul ieftin la abonament, eu asa am facut xD
Baga replica "dar vreau sa ascult muzica la el si cu asta nu pot" sau ceva de genu laughing
Nu am incercat, dar poate merge...si la mine e adevarat pentru ca doar pentru muzica tin telefonul meu xD

| CookieMaster a răspuns (pentru Kenwill):

A mers, maine imi iau telefon! big grin. Mersi mult! laughing

| Kenwill a răspuns (pentru CookieMaster):

Serios? wow rolling on the floor)

3 răspunsuri:
| harim112 a răspuns:

Vindeti telu cu 150 de lei munceste pentru jiste bani in plus si ia-ti tu unul nou eu asa am facut. Sau il ascunzi scoti cartela si le spui parintilor ca ti-a fost furat sau l-ai pierdut laughing)) si asa poate o sai poti pacali laughing)