| Evelyne96 a întrebat:

Am un telefon LG GT540 si la inceput nu puteam sa deschid Android Market. Imi aparea doar ecranul alb, nu se incarca, nu afisa nimic. I-am dat unui coleg mai priceput sa se uite si acum se deschide aplicatia, dar cand vreau sa descarc ceva imi afiseaza mereu "download was unsuccessful". Puteti sa-mi spuneti si mie care e cauza si ce ar trebui sa fac? ( funda pentru cel mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| onutica135 a răspuns:

Probabil a umblat colegul acela pe undeva pe la setarile aplicatiei si acum de aceea nu mai merge sa descarci aplicatii, intreba-l pe respectivul ce a facut de a mers...