| Devylgreen a întrebat:

am un telefon Samsung E2530. Nu pot sa pun jocuri pe el, imi apare cand vreau sa instalez un joc de tip.jar pentru ca nu are sistem de operare imi apare "Java error.Content size too large" am card de 2GB si am pus jocuri pentru el. De ce nu imi merge? Nu am destula memorie? Fiindca pe telefon am 9MB liberi si cardul e gol. Va rog ajutati-ma! Dau funda celui care ma ajuta cel mai mult!

1 răspuns:
| Gabrieladdiction1 a răspuns:

Nu iti citeste cardul, incearca altul si o sa vezi rezultate.
Daca nici asa nu functioneaza, du-te la un service de telefoane.
Astept funda smug