| Devylgreen a întrebat:

Am un telefon Samsung E2530. Am incercat sa pun pe el niste jocuri java si cand vreau sa instalez imi apare eroare "Java error.Content size too large" de ce? PLS funda.

Răspuns Câştigător
| vicorrr a răspuns:

NU AI MEMORIE DESYULA PE TELEFON.INCEARCA SA DEZINSTALEZI DIN ALTE JOCURI DACA AI SAU DIN POZA, VIDEOCLIPURI, ETC...

4 răspunsuri:
| vicorrr a răspuns:

Eu ma ocup cu lucruri dinacestea.Telefonul tau nu are destula memorie si jocul are memorie prea mare..Invearca sa stergi din poze, muzica, videoclipuri sau alte aplicatii ca sa golesti memoria si sa poti sal instalezi.Doar asta poate sa fie. Daca nu merge, desi e imposibil, spune-mi. FUNDA?

| Devylgreen explică (pentru vicorrr):

Am sters tot si nu merge sad. Am card de 2GB pe el vreau sa pun

| Mpking a răspuns:

Iti cere sa intelezi java, iar telefonul nu are destula memorie sa o instaleze.

| Devylgreen explică (pentru Mpking):

Am java...instalat si am card de 2gb pe el