| emanu23 a întrebat:

Buna TPU am un telefon Samsung omnia 2 si nu stiu daca e android voi ce ziceti imi puteti da un site cu aplicatii? multumesc

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Nu are android... Are Windows Mobile 6.5. Aplicatii nu prea gasesti asa usor (toate o data), dar depinde de ce ai nevoie, o sa gasesti aproape orice folosindu-l pe atotstiutorul gogu...

3 răspunsuri:
| Pety_2828 a răspuns:

Vezi ca telu tau este android deci trebuie sa cauti in el PLAYSTORE intri in playstore si descarci ce vreeiwinking! FUNDA!