| AndreeaDeea98 a întrebat:

Am un telefon Samsung touch screen. De cateva zile nu mai merge bine! Eu pot sa sun pe oricine, sa trimit mesaje sa primesc mesaje, dar nu ma poate suna nimeni.Cand cineva incearca sa ma sune telefonul se inchide si se porneste singur, iar eu nu pot sa primesc nici un apel.Se poate face fara sa il duc la reparat? Daca da cum? Va rog mult ajutati-ma! Cel mai bun raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| AlecsLexx a răspuns:

M-ar ajuta foarte mult sa stiu modelul telefonului inainte sa raspund, dar oricum:
1) E setat in asa fel incat sa nu poti fi apelata (da, o inventat si asa ceva)
2) Problema de soft. Recomand un service autorizat.