| CorinaLili99 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati, care sa aiba o baterie rezistent, touch screen si sa imi pot descarca jocuri tari? Nu doresc un telefon foarte scum, dar nici ieftin. Acum am un Nokia 5230, are 2 ani, doar ca cam de jumatate de an nu prea mai merge touch-ul, se inchide singur si ori sta o saptamana fara sa se descarce si apoi se descarca brusc, ori moare bateria in 2 zile si vreau neaparat sa il schimb. Eu personal as vreau un Samsung sau un HTC, am inteles ca astea sunt cele mai bune. va rog sa ma ajutati! Ce telefon mi-as putea lua?

3 răspunsuri:
| bkb300 a răspuns:

Pai ti-as propune HTC hd 7 sau hd 2 sau HTC titan 2 uite aici un link cu totate specificatiile despre un anumit telefon http://www.gsmarena.com/htc-phones-45.php

| edylucky a răspuns:

Sony Ericson Xperia X8 e super jmecher si nu e chiar scump funda?

| CorinaLili99 explică:

Ms idudivo