| leecea a întrebat:

Am un televizor Bang&Olufsen, merge foarte bine, nu e plasma si as vrea sa stiu cum pot sa imi pun din laptop filme sa le vad pe televizor. E nevoie de ceva cablu?

2 răspunsuri:
| maniac5000 a răspuns:

Da ai nevioe de un cablu, dar si televizorul tau trebuie sa aibe port pentru asa ceva. Iti trebuie cablu VGA

| DtHiro a răspuns:

Iti trrebuie cablu vga la supervideo su daca are laptopul, numai super-video sau invers depinde ce iesiri / intrari video are laptop-ul/televizorul