| Catabtr23 a întrebat:

Am un televizor Bloom si am o problema la el, cand il deschid imi apare un text "Self test mode" pe un fundal care palpaie cu diferite culori. Daca se pricepe cineva, sa-mi spuna cum l-as putea repara.

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Nu prea ma pricep sa explic dar stiu despre ce este vorba.cred ca trebuie sa ii schimbi modul in tv, ca el intra pe modul av

| Catabtr23 explică:

Am incercat sa schimb din modul Av, si de la telecomanda si de la butoanele de pe televizor si nu interactioneaza deloc.Nu cred ca e de la asta.