| xVlaDuTz a întrebat:

Am o problema cu pc-ul meu. De cateva zile nu mai pot sa deschid windows-ul. Imi apare ceva cu Start Windows Normaly, Safe mode, etc. Si pe orcare as da se blocheaza si nu-i mai pot face nimic.Ce as putea sa-i fac?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Din greseala ai facut ceva care
a afectat sistemul de operare.
Se mai intampla.
In orice mod ai intra, spui ca se blocheaza. Reinstaleaza-l.

| AgathaRo a răspuns:

Cauze pot fii mai multe hardware sau software.
Probabil bateriia de bios s-a descarcat sau ai o componenta care ruleaza defectuos (HDD). O alta varianta este sa ai ceva lipsa din sistemul de operare.